Witamy na KurierKwiatyUpominki.pl. Oferujemy Pocztę Internetowa i kwiaty z dowozem kurierem lub pocztą. Obsługujemy dostawy kwiatów na każdą okazję: urodziny, imieniny, rocznice, ślub lub pogrzeb dla firm i osób prywatnych. Dostarczamy przesyłki kwiatowe na terenie całej Polski, a także za granicę: do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji USA i pozostałych krajów. Jeżeli chcesz wysłać Kwiaty Online możemy je wysłać poczta lub szybkim Kurierem z kwiatową przesyłką. Tania Kwiaciarnia Internetowa Tania Poczta Ślubna Urodzinowa Rocznicowa w Warszawie - Tania Kwiatowa Kwiaciarnia Warszawa - Opłać zamówienie na Poczcie Polskiej lub przez internet. Kwiaciarnia Kwiatowa Poznań - Poczta Kwiaciarnia kwiatowa Wrocław - Bukiety róż Katowice - Tania Poczta lub Kurier Kraków - Gdańsk - Łódź

Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Formy płatności Kwiaciarnia Wysyłkowa KurierKwiatyUpominki.pl

Formy płatności Kwiaciarnia Wysyłkowa KurierKwiatyUpominki.pl

Płatności w kwiaciarni realizowane są przez system płatności elektronicznych PayU, PayPal oraz za pośrednictwem systemu płatności IAI S.A.

Mozliwe jest też opłacenie usługi przelewem tradycyjnym. Numer konta przesyłany jest każdorazowo po dokonaniu zamówienia i jego akceptacji.

 

W wyżej wymienionych systemach możliwe jest płacenie następującymi sposobami:

Karta Kredytowa: Visa, MasterCard

Szybki przelew internetowy:

  • Płacę z Inteligo - super sposób na płacenie on-line, który umożliwia Ci dokonywanie bezpiecznych, szybkich i bezprowizyjnych transakcji z Twojego konta Inteligo.
  • mTRANSFER to sposób na łatwą realizację płatności przez Internet - za pomocą przelewu z rachunku w mBanku. Przelew realizowany jest jako przelew dowolny (z rachunku eKONTO, mBIZNES Konto lub izzyKONTO).
  • MultiTransfer to usługa ułatwiająca realizację płatności przez Internet, za pomocą przelewu z rachunku w MultiBanku.
  • Płacę z Nordea - to szybki, bezpieczny i prosty sposób zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie.
  • Przelew24 BZWBK - umożliwia klientom indywidualnym oraz firmom realizowanie płatności bezpośrednio z ich rachunku w BZWBK na rachunek sklepu lub instytucji.
  • Płacę z PKO Inteligo - wygodny sposób na płacenie on-line, szybki przelew z Twojego konta PKO BP Inteligo.
  • PRZELEW z BPH - to wygodna i bezpieczna forma płatności internetowych przeznaczona dla Klientów Banku BPH korzystających z Systemu Internetowego Sez@m.
  • ING Bank Śląski - możliwość zrealizowania szybkiego przelewu, który dotrze do wskazanego odbiorcy w nawet w ciągu kilku minut.
  • Pekao24Przelew - bezpiecznie, szybko i wygodnie, umożliwia dokonanie płatności bezpośrednio z rachunku posiadacza Eurokonta.

 

Dostępność poszczególnych form zapłaty jest zależna od aktualnej oferty operatorów systemów płatności i nie stanowi stałej oferty naszej kwiaciarni.

pixel