Witamy na KurierKwiatyUpominki.pl. Oferujemy Pocztę Internetowa i kwiaty z dowozem kurierem lub pocztą. Obsługujemy dostawy kwiatów na każdą okazję: urodziny, imieniny, rocznice, ślub lub pogrzeb dla firm i osób prywatnych. Dostarczamy przesyłki kwiatowe na terenie całej Polski, a także za granicę: do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji USA i pozostałych krajów. Jeżeli chcesz wysłać Kwiaty Online możemy je wysłać poczta lub szybkim Kurierem z kwiatową przesyłką. Tania Kwiaciarnia Internetowa Tania Poczta Ślubna Urodzinowa Rocznicowa w Warszawie - Tania Kwiatowa Kwiaciarnia Warszawa - Opłać zamówienie na Poczcie Polskiej lub przez internet. Kwiaciarnia Kwiatowa Poznań - Poczta Kwiaciarnia kwiatowa Wrocław - Bukiety róż Katowice - Tania Poczta lub Kurier Kraków - Gdańsk - Łódź

Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poczta Warszawa Kwiatowa - Kwiaciarnia Warszawa

Kwiaciarnia internetowa KurierKwiatyUpominki.pl w Warszawie doręcza kwiaty od ponad 5 lat. Nasza poczta z kwiatami Warszawa dzięki rozbudowanej sieci kwiaciarni partnerskich Euroflorist może dostarczyć zamówione kwiaty nawet w ciągu 2 godzin od chwili złożenia zamówienia.

 

Współpracują z nami najlepsi warszawscy floryści. Z naszych usług korzystają każdego dnia firmy, instytucje oraz osoby indywidualne wysyłając kwiaty swoim współpracownikom i osobom najbliższym.

 

Doręczamy kwiaty na uroczystości Państwowe, rocznice, na imieniny, na urodziny, na komunie, święta, rozdania nagród, pogrzeby i uroczystości żałobne. Za każdym razem nasi specjaliści tworzą kreatywne i profesjonalne bukiety i kompozycje, aby zachwycić obdarowane osoby.

 

Szczególną uwagę przywiązujemy do tak popularnych świąt jak

 

  • Dzień Babci 21 stycznia, w którym dostarczamy tysiące bukietów wysyłanych przez wnuczki swoim babciom i dziadkom
  • Dzień Kobiet  8 marca, który jest obchodzony nie tylko przez osoby indywidualne, ale także przez firmy dla których realizujemy kampanie wysyłkowe z kompozycjami kwiatowymi w tym dniu. Jesteśmy w stanie doręczyć kwiaty w tym samym dniu jednocześnie w kilkadziesiąt miejsc w Warszawie, a nawet w kilkaset na terenie całej Polski Z naszych usług korzystają firmy PR i HR wysyłając w tym dniu kwiaty do kobiet pracujących dla firm.
  • Walentynki - święto zakochanych, które już na stałe wpisało się w kalendarz świąt w Polsce. W tym dniu do zakochanych wysyłamy tysiące czerwonych róż
  • Dzień Matki 26 maj - w tym dniu kwiaty muszą trafić do każdej mamy. Przygotowujemy na ten dzień specjalne bukiety, w które nasi floryści wkładają całe serce. Wiedzą bowiem jak ważne są zarówno dla nadających kwiaty jak i odbierających bukiety od swoich dzieci wzruszonych Mam.

Poczta z kwiatami w Warszawie jaką jest nasza kwiaciarnia internetowa gwarantuje zawsze najwyższą jakość kwiatów i udziela gwarancji świeżości na każdy doręczany bukiet.

 

Do każdego bukietu gratis dodawany jest bilecik, na którym można przesłać wiadomość obdarowanej osobie.

 

Do kwiatów można dodać także upominek w formie czekoladek, maskotki, kartki okolicznościowej lub butelki dobrego wina.

 

Polecane

Bukiet na Dzień Dobry

Bukiet na Dzień Dobry

196,00 zł - 222,00 zł
Bukiet "Dla Niej"

Bukiet "Dla Niej"

129,00 zł - 199,00 zł
Bukiet - Marzenie

Bukiet - Marzenie

102,00 zł - 172,00 zł
Bukiet "Pełnia uczuć"

Bukiet "Pełnia uczuć"

122,00 zł - 232,00 zł
Bukiet "Imieninowy"

Bukiet "Imieninowy"

144,00 zł - 248,00 zł
pixel